Galeri

Açıklama

Kayseri ve civarında ikinci el eşya alınır. Beyaz eşya ve mobilya takımları ofis ve büro malzemeleri alınır. LED televizyon çocuk odası takımı genç odası takımı alınır. Kanepe takımı koltuk takımı ve yatak odası takımı alınır. Sipariş üzerine istediğiniz renk ve modelde baza başlık yatak yapılır. İldem, toki. talas, beyazşehir, erkilet, mimsin, belsin, bahçelievler, esentepe, esenyurt, mevlana, yenidoğan, yenimahalle, yenişehir, kaykop, serkent, ahievran, selimiye, şeker, ambar, melikgazi, kocasinan, erciyesevler, yakut mahallesi, konaklar, yıldırımbeyazıt, köşk mahallesi, incesu, bünyan, develi, argıncık, yeşilhisar, gibi semtlere servisimiz vardır. Nakit para 2. el eşyalarınız değerinde alınır.

Adres & Konum


Bu kullanıcının sattığı diğer ürünler

Kayseri, Türkiye

TL 999.999
3 ay önce
Yigit Spot

Yatak odası takımı, komidin, şifonyer, baza, başlık ve yatak alınır. Yiğit Spot ikinci el eşya alım satım. Ücret peşin teslim ederek Adresinizden teslim alırız.

  •   Oluşturma Tarihi
Detaylar

Kayseri, Türkiye

TL 2.500
7 ay önce
Yigit Spot

Üç adet kanepe, İki adet berjer. Temiz ve sorunları sıkıntıları yoktur.

  •   Oluşturma Tarihi
Detaylar

Kayseri, Türkiye

TL 2.500
6 ay önce
Yigit Spot

İkinci el eşya almak isteyenler bizden fiyat almadan karar vermeyin. Spot eşya alanlar beyaz eşya mobilya ve LED TV alınır satılır. 2.el eşya alım satım Erciyes hastanesi acil karşısı Yiğit Spot

  •   Oluşturma Tarihi
Detaylar