Galeri

Açıklama

Kayseri ikinci el çamaşır makinesi alım satımı

Adres & Konum


Bu kullanıcının sattığı diğer ürünler

Kayseri, Türkiye

TL 1.750
3 ay önce
Yigit Spot

İstenilen renk ve modellerde Tek kişilik ve Çift kişilik Baza Başlık ve Yatak yapılır. Her bütçeye uygun baza takımlarımız mevcuttur. Temiz ve sorunsuz ikinci el bazalarımız mevcuttur. Eski baza takımlarınız değerinde alınır. Kayseri ikinci el ve spot eşya alım satım. İrtibat: 0539 262 32 31 Yiğit Spot

  •   Oluşturma Tarihi
Detaylar

Tacettin Veli, Kayseri 2. el eşya alınır Yiğit

TL 9.550
1 ay önce
Yigit Spot

Kayseri ve civarında ikinci el eşya alınır. Beyaz eşya ve mobilya takımları ofis ve büro malzemeleri alınır. LED televizyon çocuk odası takımı genç odası takımı alınır. Kanepe takımı koltuk takımı ve yatak odası takımı alınır. Sipariş üzerine istediğiniz renk ve modelde baza başlık yatak yapılır. İldem, toki. talas, beyazşehir, erkilet, mimsin, belsin, bahçelievler, esentepe, esenyurt, mevlana, yenidoğan, yenimahalle, yenişehir, kaykop, serkent, ahievran, selimiye, şeker, ambar, melikgazi, kocasinan, erciyesevler, yakut mahallesi, konaklar, yıldırımbeyazıt, köşk mahallesi, incesu, bünyan, develi, argıncık, yeşilhisar, gibi semtlere servisimiz vardır. Nakit para 2. el eşyalarınız değerinde alınır.

  •   Oluşturma Tarihi
Detaylar

Kayseri, Türkiye

TL 1.100
9 ay önce
Yigit Spot

Garantisi devam eden beyaz eşyalarımız mevcutdur.. Her bütçeye uygun beyaz eşyalarımız vardır.uygun fiyatlı ev eşyalarımız vardır.

  •   Oluşturma Tarihi
Detaylar